СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Автор: Admin1
Перегляди: 1329

 На виконання ст.ст. 13, 17, 21 Законів України «Про відходи», «Про благоустрій населених пунктів», п. 12.3 "Правил благоустрою територій смт. Ставище" Ставищенське житлово-комунальне підприємство, як виконавець послуг на вивезення побутових відходів на території селища Ставище, звертається до громадян селища, підприємств, установ та організацій усіх форм власності – суб`єктів у сфері поводження з відходами, з вимогою заключити договір на збирання, перевезення та захоронення побутових відходів.

Для заключення вищевказаного договору необхідно звернутися до адміністрації Ставищенського житлово-комунального підприємства.

Нагадуємо, що відносно суб`єктів господарської діяльності у сфері поводження з відходами, які ухиляються від укладення договорів на вивезення побутових відходів на території селища Ставище, органи місцевого самоврядування вправі розглядати справи про адміністративні правопорушення.

Окрім того , повідомляємо, що з 10 лютого 2018 р. інспекцією з благоустрою при виконкомі селищної ради буде проводитись посилений контроль за виконанням вищеназваних статей закону.