СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію

Автор: Admin1
Перегляди: 618

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 05 лютого 2019 р.                                                                                                        № 15

cмт Ставище

Про встановлення скоригованих тарифів на
теплову енергію, її виробництво, транспортування
та постачання, послуги з централізованого опалення
Ставищенському житлово-комунальному підприємству

 Відповідно до п.п.2, п. «а» ч.1 ст.28, ч.1 ст.52, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 20 Закону України «Про теплопостачання», п.2 ст.14, ст.31, ч.6 ст.32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Наказу Мінрегіонрозвитку від 30.07.2012 № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», з метою проведення коригування тарифів до економічно обґрунтованих, на підставі подання Ставищенським житлово-комунальним підприємством розрахунків економічно обґрунтованих витрат на виробництво теплової енергії з виду палива - природного газу, в межах функцій органу місцевого самоврядування, виконавчий комітет селищної ради, ВИРІШИВ:

1. Встановити скориговані тарифи Ставищенському житлово-комунальному підприємству, з урахуванням економічного обґрунтування і забезпечення стабільної роботи підприємства, на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення для І групи споживачів – 1909 грн. 44 коп. за 1 Гкал (без ПДВ) і 2291 грн. 33 коп. за 1 Гкал. (з ПДВ), сезонний тариф за 1 кв. метр опалювальної площі – 46 грн.95 коп.(без ПДВ) і 56 грн. 34 коп. (з ПДВ).

2. Ставищенському житлово-комунальному підприємству забезпечити оприлюднення даного рішення та довести встановлені тарифи до відома споживачів відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

4. Рішення виконавчого комітету Ставищенської селищної ради від 27.10. 2017 року № 266 вважати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови Говоруна М.М.

Селищний голова                                                                                                                      В.Я.Кошинський