Про встановлення Ставищенському житлово- комунальному підприємству скоригованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення

Автор: Admin1

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 05 лютого 2019 р.                                                                                                        № 16

смт Ставище

Про встановлення Ставищенському житлово-
комунальному підприємству скоригованих тарифів
на послуги з централізованого водопостачання,
централізованого водовідведення

 Відповідно до п.п.2, п.«а» ч.1 ст.28, ч.1,2 ст.52, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.2 ст.14, ст.31, ч.6 ст.32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Наказу Мінрегіонрозвитку від 30.07.2012 № 390 « Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», з метою проведення коригування тарифів до економічно обґрунтованих, на підставі подання Ставищенським житлово-комунальним підприємством розрахунків економічно обґрунтованих витрат на виробництво у зв’язку зі зміною вартості складових на послуги водопостачання та водовідведення (підвищення мінімальної заробітної плати та врегулювання співвідношень в оплаті праці у відповідності до Генеральної та Галузевих угод, зростання вартості енергоносіїв), в межах функцій органу місцевого самоврядування, виконавчий комітет селищної ради  ВИРІШИВ:

  1. Встановити Ставищенському житлово-комунальному підприємству, з урахуванням економічного обґрунтування тарифів і забезпечення стабільної роботи підприємства, тарифи на послуги централізованого водопостачання по групах споживачів (грн. за 1 куб. метр):

Показник                                         без ПДВ           ПДВ                      з ПДВ

Базовий тариф                                 17.45               3.49                        20.94

Тариф для населення                      17.07               3.41                        20.49

Тариф для бюджетних

споживачів                                      19.63               3.93                         23.56 

Тариф для інших

споживачів                                     19.63                3.63                        23.56

2. Встановити Ставищенському житлово-комунальному підприємству, з урахуванням економічного обґрунтування тарифів і забезпечення стабільної роботи підприємства, тарифи на послуги централізованого водовідведення по групах споживачів (грн. за 1 куб. метр):

Показник                                         без ПДВ           ПДВ                      з ПДВ

Базовий тариф                                 23.93               4.78                        28.71

Тариф для населення                      22.83               4.57                        27.40

Тариф для бюджетних

споживачів                                      26.26               5.25                         31.51

Тариф для інших

споживачів                                     26.26                5.25                        31.51

3. Бухгалтерії селищної ради при уточненні селищного бюджету на 2019 рік передбачити додаткові кошти на видатки з оплати послуг централізованого водопостачання та водовідведення, спожитих бюджетними установами та закладами, що фінансуються з селищного бюджету в зв’язку з встановленням скоригованих тарифів.

4. Рішення виконавчого комітету Ставищенської селищної ради від 04 грудня 2017 року № 305 і від 06 лютого 2018 року № 19, вважати такими, що втратили чинність.

5. Ставищенському житлово - комунальному підприємству забезпечити оприлюднення даного рішення та довести встановлені тарифи до відома споживачів відповідно до вимог чинного законодавства.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови Говоруна М.М.

Селищний голова                                                                                                                В.Я.Кошинський