СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

Громадське обговорення

Автор: Admin1
Перегляди: 3090

1 Серед багатьох проектів уже здійсненних та зініційованих селищним головою для реалізації в майбутньому – реконструкція скверу по вулиці Цимбала Сергія 37/2 і 39. Наразі саме він пропонується для громадського обговорення, організатором якого згідно рішення виконкому від 26.01.2018 р. № 9 визначено заступника селищного голови Говоруна Миколу Миколайовича.

В плані орієнтовних географічних ескізів пропонується облаштування зон відпочинку як для дітей, так і для дорослих, впорядкування алей, освітлення, фото куточка «Я люблю Ставище»…

489

213151

Прохання до всіх, хто має креативні, цікаві ідеї облаштування скверу протягом місяця з дня розміщення проекту подати свої пропозиції у відповідній гілці форума «Сквер» на сайті селищної ради, на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або безпосередньо до Ставищенської селищної ради.

Оголошується також конкурс на кращу іменну назву скверу, який, сподіваємось, буде одним з найзатишніших куточків селища.