СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

Про закінчення опалювального сезону в смт Ставище

Автор: Admin1
Перегляди: 503

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

смт Ставище

Від 05 квітня 2019 року                                                                                                 № 25

Про закінчення опалювального сезону в смт Ставище

    Керуючись вимогами Законів України «Про місце самоврядування в Україні», «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги» ,Правила надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення,затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року №630, враховуючи Розпорядження голови Ставищенської районної державної адміністрації від 04 квітня 2019 року №69 «Про закінчення опалювального сезону в населених пунктах Ставищенського району у 2018-2019 роках» в зв’язку із сприятливими погодними умовами:

  1. Дозволити підприємствам, установам, організаціям, незалежно від форм власності, з 15 квітня 2019 року включно закінчити опалювальний сезон в селищі Ставище Київської області.
  2. Відповідальність за дотримання вимог законодавчих актів при припиненні теплопостачання покласти на начальника Ставищенського житлово-комунального підприємства Слизченка Володимира Сергійовича та завідуючих дошкільними навчальними закладами Ставищенської селищної ради.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                               В.Я.Кошинський