СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

Засідання піклувальної ради

Автор: Admin1
Перегляди: 1057

 У досить невимушеному та відвертому форматі відбулося сьогодні засідання піклувальної ради Ставищенського НВК № 1, яку вдруге, за одностайною згодою її членів, очолив селищний голова Володимир Кошинський. Розмова пройшла за участю голови районної ради Віктора Малаша, голови батьківського комітету Людмили Соловей, директора закладу Раїси Борщ та її заступника з виховної роботи Надії П`ятнічук.

 Провівши передбачений статутом виборчий процес, учасники засідання перейшли до обговорення повістки денної, у якій було заплановано розглянути ряд питань, як кажуть, «на тему дня». Раїса Борщ подякувала очільникам влади та присутнім за тісну, плідну співпрацю, взаєморозуміння та ефективне партнерство. Нині в закладі, як зазначила доповідач, навчається 447 дітей. З них – 30 учнів 11 класів та 40 – 9-их, 22 вихованці навчаються на «відмінно». Саме така кількість дітей є переможцями різного рівня предметних олімпіад та конкурсу-захисту робіт учнів Малої академії наук.

Окрема увага під час спілкування була звернута на актуальні проблеми навчально-виховного процесу. Зокрема, щодо обмеження дітей у користуванні під час уроків мобільними телефонами. Таке рішення наразі прийнято на загальних батьківських зборах. Батьки нині обиратимуть і постачальника продуктів харчування для шкільної їдальні.

А серед пропозицій, звернутих до місцевої мерії прозвучало клопотання про створення комісії з обстеження соціальних умов проживання дітей, які виховуються в неблагополучних сім`ях.

Прозвітувала Р. Борщ і про використання батьківських та спонсорських коштів, які надійшли до закладу у 2017 році, та поділилася планами щодо завершення будівельно-ремонтних робіт з утеплення другої частини приміщення. До селищного голови було звернуто прохання допомогти коштами на виготовлення проектно-кошторисної документації.

В свою чергу, Володимир Кошинський запевнив присутніх, що при наявності фінансових можливостей, пов`язаних з наповненням бюджету, зробить все необхідне, аби заклад функціонував відповідно до вимог сьогодення. Селищний голова також подякував присутнім за довіру та дієву співпрацю.