СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

Підсумкова нарада

Автор: Admin1
Перегляди: 673

71Підсумкова нарада за участю начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області  Василя Фатхутдінова, на якій було проаналізовано результати роботи в минулому 2017 році,  відбулася днями в приміщенні залу засідань ТОВ «Інтерагроінвест».

 

 Відверто і досить активно було обговорено окремі аспекти діяльності Фонду, в тому числі і Сквирського об`єднаного управління, якому підпорядкований наш район. Мова йшла про проблеми та перспективи пенсійного забезпечення, джерела та можливості наповнення пенсійної казни, погашення заборгованості зі сплати платежів, легалізацію заробітної плати, загалом стратегію розвитку в майбутньому.

Аналітика, представлена у виступі начальника обласного управління, засвідчила об`єктивну  оцінку як досягнутих здобутків, так і певних упущень та недопрацювань. Найактуальніші акценти стосувались  своєчасної виплати  пенсій, облаштування агентських пунктів обслуговування,  забезпечення вільного та зручного доступу громадян до відділень фонду, надання фахової юридичної допомоги.

Приємно, що  діяльність Ставищенського відділення, у якому нині працює 14 фахівців, одержала позитивну оцінку. Було відзначено і особисті ділові та професійні якості його керівника Олександа Даценка. Таку думку висловили і представники влади. Зокрема, селищний голова Володимир Кошинський, який відзначив і його  високу громадську активність, зазначивши , що О.І. Даценко  є  членом виконкому селищної ради. З приводу роботи відділення місцева влада немає жодних нарікань. В контексті розмови була озвучена проблема пошуку іншого приміщення, оскільки нинішнє знаходиться на другому поверсі, що створює досить відчутні незручності для його відвідувачів. Селищний голова взяв до уваги звернуте клопотання, нині воно в процесі вивчення.

Свої думки у форматі порядку денного висловили і в.о голови райдержадміністрації Сергій Кошіль, керуючий справами Ставищенської районної ради Роман Бандура, начальник Ставищенського відділу державної виконавчої служби Михайло Степанюк, в.о ветеранської організації району Іван Даценко.

73747677