СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

Семінар в ДНЗ "Сонечко"

Автор: Admin1
Перегляди: 532

1На базі дитячого садочка «Сонечко» відбулося районне заняття «педагогічної студії» для вихователів старших груп закладів дошкільної освіти та учителів початкових класів загальної середньої освіти з теми «Компетентнісний підхід у контексті взаємодії в освітньому процесі дитячого садка й початкової школи», учасників якого від імені місцевої влади вітав селищний голова Володимир Кошинський.

Відкрила захід та окреслила його мету і завдання в контексті Концепції нової української школи завідувач районного методичного кабінету Ірина Альошкіна. Пріоритетні напрями діяльності та перспективи розвитку закладу дошкільної освіти презентувала завідувач Ставищенського ДНЗ № 3 Маргарита Малиш.
Методист районного методичного кабінету Світлана Кондренко ознайомила присутніх з Базовим компонентом дошкільної освіти України та вимогами до рівня підготовки дитини до навчання в школі, а вихователь-методист закладу Леся Мальчук поділилася з колегами його освітніми здобутками.
Педагоги переглянули інтегровані заняття в двох старших групах, які провели вихователі Ірина Кухарчук та Лариса Пацеля. Представлені форми роботи, а особливо безпосередність та активність дошкільнят викликала масу емоцій та позитивних вражень в присутніх. Приємним сюрпризом для учасників заходу було вручення дітками паперових сердечок з нагоди Дня святого Валентина та невеличкого подаруночка.
Селищний голова у своєму вітальному слові позитивно оцінив зорієнтовані на розбудову нової української школи зміни, які відбулися в освіті останнім часом. Володимир Кошинський , зокрема зазначив, що готовий сприяти створенню всіх необхідних умов в плані ефективної взаємодії між дитячими навчальними закладами та початковою школою, відзначивши креативність у використанні різноманітних ігрових форм у вихованні та навчанні діток.
Підсумувала перебіг заняття, озвучивши колегам його рекомендації, Ірина Альошкіна, по завершенню якого усі присутні мали змогу провести екскурсію-огляд дошкільного закладу.

234