СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

Заступник селищного голови Микола Говорун привітав з професійним святом працівників газової служби.

Автор: Admin1
Перегляди: 152

1    Справжньою окрасою будь-якої праці  є люди. Ми бачимо їх щодня, вони живуть поруч, скромні і працьовиті, вони не шукають слави, але їх щоденна праця, їх життя – то джерело порядності, відповідальності та самовідданості. І беззаперечно такими є працівники Ставищенської дільниці Таращанської ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз». Саме вони напередодні професійного свята приймали на свою адресу слова вдячності, привітань і великої поваги.    Вінцем їхньої праці  стала урочиста зустріч в актовій залі, де всі найкращі слова були саме для них, винуватців події - мудрих, професійних, хто не на показ, а по совісті вболіває за свою роботу, хто чітко і сумлінно виконує поставлені завдання.

2 Розпочав урочистості керівник Микола Битько. Він наголосив, що постійне прагнення до самовдосконалення є одним з головних факторів успіху кожного з працівників. Людський чинник є найвищою цінністю будь-якого підприємства, і люди, які працюють тут складають високу цінність в роботі дільниці.

  Життя іде і не терпить пасивності чи байдужості, особливо, якщо це стосується стану справ звичайних людей, тому й працюють на підприємстві з особливою самовіддачею, за що й дякував ветеранам праці, тим, хто  трудиться сьогодні у газовій галузі заступник селищного голови Микола Говорун.   

Зичив міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів, добробуту, миру. І з нагоди свята закріпив мовлені слова врученням  Подяк від селищного голови Володимира Кошинського  фахівцям з балансування I категорії відділу комерційного балансування Таращанського відділення ПАТ «Київоблгаз» Тетяні Шаповаловій та  Ользі Франчук, фахівцю по роботі з клієнтами центру обслуговування клієнтів управління клієнтського сервісу Таращанського відділення ПАТ «Київоблгаз» Наталії Міляновській.

3 4 5 6