СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

Селищний голова Володимир Якович Кошинський та голова ветеранської організації селища Іван Іванович Даценко привітали з 75 річчям Віталія Валентиновича Червінського.

Автор: Admin1
Перегляди: 168

1 Селищний голова Володимир Якович Кошинський та голова ветеранської організації селища Іван Іванович Даценко привітали з 75 річчям Віталія Валентиновича Червінського.

    Кожна людина в житті має  свою мету, прагнення, сподівання. Свою стежину, на якій  важливо не забувати про інших, про свій моральний та громадянський обов’язок, про свій рідний край. Це ті переконання, які крізь усе життя несе Віталій Валентинович, втілюючи їх  у справах: де б не був, які б посади не обіймав. Дві з половиною каденції - з 1987року по 1997 рік пропрацював селищним головою. Завжди наголошував : «Будувати правильні стосунки з людьми – це вірний підхід, коли хочеш досягти чималих результатів у своїй діяльності».

 Так і вибудовував стратегію свого головування. Сьогодні, з досвіду пройденого, ділиться мудрістю і професійними секретами. Безперечно, щоб з людьми працювати ефективно і результатативно,  потрібно бути психологом, гнучким дипломатом, таким собі парламентарем - поділився Віталій Валентинович.

  Вже п’ятий рік він є головою клубу «Ветеранська дружба»  ( раніше клуб мав назву «Фронтові друзі»), також член ради ветеранів.

 Завжди в русі, енергійний і привітний крокує Віталій Валентинович стежиною свого життя! А стрічаючи на життєвому шляху 75-річний  ювілей з невимовним трепетом приймав вітання на свою адресу від селищного голови Володимира Яковича Кошинського та голови ветеранської організації селища Ставище Івана Івановича Даценка. За кожним мовленим словом – повага до ювіляра, його праці, його життєвої позиції. З ювілеєм вас!   Многая Вам літа!

2 3