DSCN4695Селищний голова Володимир Кошинський відвідав районну школу мистецтв, поспілкувався з викладачами, батьками та мав чудову можливість вкотре переконатися, які обдаровані і творчі наші діти.

     Діти займають особливе місце в будь-якому суспільстві, вони - наше майбутнє. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Саме у дитинстві формується особистість, закладаються основи світогляду, духовного та фізичного здоров’я. Тому ми повинні дарувати їм радість та тепло, турботу, підтримку.

 

   Краще за будь - яке слово говорять справи, переконаний очільник селища, тому й прагне закріпити всі визначені пріоритети в роботі дієво, а саме  - в конкретних справах. Коли мова іде про потребу допомогти дітям, неможливо залишитись байдужим та стояти осторонь. Тож, новенькі музичні інструменти для школи мистецтв від селищної ради – це ще один суттєвий крок назустріч нашій дітворі.  DSCN4681

   Кожна дитина талановита, потрібно лише вміти розпізнати цей талант і дати йому поштовх до розвитку, що й роблять в своїй повсякденній діяльності викладачі закладу, які  виховують, навчають , розвивають і запалюють  зірочки творчості, талану,  натхнення, професійно та майстерно ведучи кожного свого вихованця світом краси, культури, мистецтва, доброти і найкращих почуттів та емоцій. Теж поринути в ці почуття запропонували всім, хто цього дня завітав до  осередку культури. Окрім селищного голови Володимира Кошинського насолоджувались дитячою творчістю, цими невгамовними в своєму амплуа учнями школи мистецтв начальник відділу культури Наталія Лук’янець, батьки, бабусі.  Насамперед, директор школи мистецтв Жанна Кравчук подякувала Володимиру Яковичу за подаровані на перше вересня нові музичні інструменти: баян, аккордеон і бандуру. Це велика подія для навчального закладу, адже інструменти тут у користуванні ще з 70-80х років і не поновлювалися жодного разу.

DSCN4684 Жанна Володимирівна висловила сподівання  на подальшу плідну співпрацю з селищною радою.  Дякувала за постійну підтримку і допомогу начальнику відділу культури Наталії Лук’янець, за розуміння і небайдужість до життя закладу -  батькам і, звісно, викладачам за високу самовіддачу і професійність. Слова вдячності адресувала Володимиру Яковичу і Наталія Ігорівна, яка зазначила, що жодної відмови на прохання допомогти не було, завжди тільки підтримка і розуміння проблем, дружнє плече і турбота.  В нинішньому році в школі мистецтв близько ста вихованців. Є класи баяну, аккордеону, бандури, образотворчого мистецтва. Володимир Якович побажав дітям успіхів, натхнення та запевнив, що співпраця з селищною радою  і надалі обов'язково буде.

   А юні таланти в свою чергу віддячили за турботу чудовою концертною програмою. Свою майстерність і віртуозність демонстрували: Діана Пінчук,  Дарина Дишлюк, Вікторія Балабуєва, Марія Власюк, Владислав Швець.

DSCN4702 DSCN4704 DSCN4706 DSCN4715 DSCN4718 DSCN4722

Завершили зустріч спільним фото.

DSCN4724