СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

Міжнародний день дарування книг

Автор: Admin1
Перегляди: 595

39

  Сьогодні 14 лютого, у Міжнародний день дарування книг, селищний голова Володимир Кошинський відвідав районну бібліотеку, вручивши її працівникам комплект літератури популярних українських авторів. В підбірці кращих сучасних творів було враховано смаки різних категорій читачів.

Селищний голова зазначив, що виконує цю приємну місію від імені депутатського корпусу ради, її апарату та виконавчого комітету. За його словами, книга має пізнавальне суттєве значення в житті людини в багатогранному вимірі, адже уособлює історичну значимість, досвід поколінь та людську мудрість. Навіть фантастика дає поштовх для думки та реалізації мрій, а література психологічного жанру - - власних роздумів над сенсом та перебігом життя.
Володимир Кошинський не обминув увагою і ще одне свято, яке,за календарем, сьогодні, - День святого Валентина, підкресливши, що саме кохання робить світ навколо кращим, а людину – благороднішою та добрішою.
Щирі вітання адресувала працівникам бібліотеки і секретар селищної ради Світлана Заліток, зазначивши, що завжди вважала книгу особисто для себе очікуваним та цінним подарунком. Побажала відчутного поповнення книжкового фонду, цікавих читачів, вдячної поваги від відвідувачів та гідної уваги від влади.

4148