СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

Благоустрій

Автор: Admin1
Перегляди: 133

1Недарма кажуть: щоб побачити веселку, треба пережити дощ.  Охайний і по-справжньому привітний  вигляд селища так просто не дається, щоб воно було чистим і впорядкованим, потрібно взятися разом за наведення цієї краси і берегти її. Ніхто за нас не наведе порядок у нашому Ставищі. Кожен має взяти  на себе крихту відповідальності за місце, де живемо. Прибрати -  це справа не лише спеціальних служб, а й кожного з нас.

Актуальним,  залишається  гасло «Прибери за собою!». Саме це прагнули донести до мешканців заступник селищного голови Микола Говорун та інспектор з благоустрою Ставищенського ЖКП Людмила Чуприна.

2 Вони здійснили моніторинг вулиць селища , який показав, що все ж таки, нажаль, маємо тих, хто не звик викидати сміття  в урни, кидаючи  його  просто на асфальтівку або ж зелений газон, словом, будь де.  Маємо й тих, хто нехтує правилами розміщення інформації. Для цього в селищі облаштовані  інформаційні куточки, проте, окремі з громадян  продовжують  чіпляти рекламу, оголошення на деревах, стовпах, зупинках. Маємо й таких, хто вважає, що наш дім закінчується рівно за порогом нашої квартири, будинку все решту – для нас має хтось зробити. Проте, радує, що це меншість. Все ж таки наші ставищани – дбайливі господарі свого селища і пам’ятають про залежність найбільшого людського скарбу -  здоров’я  від чистоти довкілля.

 5 Зокрема, побували в рамках огляду територій на вулиці Лісовій. 7Окрім того, що тут проблемою є вузька проїжджа частина , ускладнюють  ситуацію  ще кілька факторів: саме на повороті  похилене дерево, що перекриває поле обзору автівкам, також  високорослі порослі на узбіччях, через які ледь видно знак, що обмежує швидкість транспорту. Все це зафіксовано і направлено до вирішення.  Щодо залишених за воротами будматеріалів, бур’янів- була окрема розмова з власниками прилеглих будівель.  Вони попереджені про відповідальність і згідно встановлених термінів мають покосити, прибрати все, що накопичили під своєю огорожею.  Досить приємно говорити про той факт, що доки заступник селищного голови та інспектор з благоустрою моніторили всю вулицю Лісову, повертаючись назад спостерігали картину, що тішить погляд: територія біля окремих огорож вже була викошеною.

    6

Метою таких заходів є забезпечення благоустрою, чистоти та порядку в селищі та покращення його санітарного стану. Подібні заходи об’єднують жителів і сприяють більш бережному ставленню до свого селища задля того, щоб так було не тільки сьогодні, а й завтра, й післязавтра, на віки й на роки.

 

3 4  8 9 10