СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

Звіт за результатами публічного громадського обговорення

Автор: Admin1
Перегляди: 181

Звіт за результатами публічного громадського обговорення

      щодо присвоєння об’єкту права власності імені фізичної особи

  Найменування  органу виконавчої влади, який проводив обговорення:

Виконком Ставищенської селищної ради Київської області відповідно до вимог Постанови КМ України від 24.12.2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

 Назва документа, який виносився на обговорення:

Повідомлення «Про присвоєння назви площі в смт. Ставище Київської області імені українського громадського діяча М.А. Славинського, що розташована між вулицею Парковою, вулицею Підвальною, приміщенням ресторану «ГІЛЕЯ», приміщенням РАЦС Ставищенської районної державної адміністрації» (шляхом оприлюднення повідомлення).  

Тривалість терміну громадського обговорення була визначена:

 З 19 серпня по 17 вересня 2019 року.

Спосіб забезпечення участі в обговоренні зацікавлених сторін:

Розміщення інформаційного повідомлення про проведення Громадського обговорення на офіційному сайті Ставищенської селищної ради. 

 Інформація про осіб, які брали участь в обговоренні:

Орган виконавчої влади, депутати селищної ради, громадськість, юридичні особи, що знаходяться на території селища.

 Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади зарезультатамиобговорення:  Участь в перегляді Повідомлення на сайті селищної ради взяло 437 особи; пропозиції та зауваження щодо присвоєння назви площі об’єкту права власності Ставищенської селищної ради імені М. Славинського відсутні.   Надійшла пропозиція щодо можливості в подальшому облаштування на площі пішохідної зони і встановлення скульптурної споруди пов’язаної з іменем М. Славинського.

 Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

 Підготовка проекту рішення та прийняття  селищною радою відповідного рішення про присвоєння назви площі імені М. Славинського.

 26.09.2019 року.