СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

Про скликання шістдесят першої позачергової сесії сьомого скликання

Автор: Admin1
Перегляди: 41

(ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ТА ПРОПОЗИЦІЙ)

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

смт Ставище

від  29 січня   2020 року                                                                                                 №2

Про скликання шістдесят першої  позачергової сесії сьомого скликання

Відповідно до частин 5, 9 ст.46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати шістдесят першу позачергову сесію селищної ради сьомого скликання 30 січня  2020 року о 14.00 годині у приміщенні  Ставищенського житлово-комунального підприємства з порядком денним:

1. Про внесення змін до Програми з оплати інших послуг пов’язаних з соціально-економічним розвитком селища на 2018-2020 роки.

2. Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення управління об’єктами комунальної власності територіальної громади селища Ставище на 2017-2020 роки.

3. Про передачу комунального майна Ставищенської селищної ради у господарське відання Ставищенському житлово-комунальному підприємству.

4. Про надання Ставищенському ЖКП дозволу на списання з балансу багатоквартирного житлового будинку.

5. Про розроблення детального плану територій в селищі Ставище.

6. Про внесення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Ставищенської селищної ради на 2020 рік.

7. Про взяття на облік безхазяйного майна.

8. Земельні питання.

9. Різні.

 

Селищний голова                                                                                                                    В.Я.Кошинський