СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

Розпорядження

Автор: Admin1
Перегляди: 409

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
смт Ставище

Від 03 березня 2020 року                                                                                                             № 9

 

Про проведення двомісячника благоустрою на території селища Ставище.

З метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою та озеленення, покращення санітарного стану селища Ставище, на виконання ЗУ «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про відходи», «Про благоустрій населених пунктів», «Правил благоустрою території селища Ставище, затверджених рішенням 36 сесії Ставищенської селищної ради 7 скликання від 09 лютого 2018 року № 475, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Керівникам підприємств, установ, організацій, жителям селища провести в селищі Ставище з 15 березня по 15 травня 2020 року двомісячник благоустрою та проводити санітарний день щосереди з 08.00 до 10.00 години.
2. Керівникам підприємств, установ, організацій та жителям селища забезпечити належний санітарний стан на закріплених та прилеглих земельних ділянках; укласти договори з Ставищенським житлово-комунальним підприємством на вивіз твердих побутових відходів (ТПВ).
2.1. У рамках двомісячника провести акцію ″Посади дерево″.
3. Ставищенському ЖКП забезпечити транспортування ТПВ, відповідно до укладених угод та наданих повноважень господарської діяльності.
4. Інспекції з благоустрою в селищі Ставище активізувати роботу щодо приведення території селища до належного санітарного стану.
5. Про хід проведення двомісячника благоустрою інформувати підприємства, установи, організації та жителів селища через сайт Ставищенської селищної ради та в ЗМІ.
6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника селищного голови Говоруна М. М.

 

Селищний голова                                                                                      В. Я. Кошинський