СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

смт Ставище

Від 07 серпня 2020 року                                                                                   № 45

 Про проведення двомісячника благоустрою на території селища Ставище

   З метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою та озеленення, покращення санітарного стану селища Ставище, на виконання ЗУ «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про відходи», «Про благоустрій населених пунктів», «Правил благоустрою території селища Ставище, затверджених рішенням 36 сесії Ставищенської селищної ради 7 скликання від 09 лютого 2018 року № 475, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Керівникам підприємств, установ, організацій, жителям селища провести в селищі Ставище з 17 серпня по 16 жовтня 2020 року двомісячник благоустрою.
2. Керівникам підприємств, установ, організацій та жителям селища забезпечити належний санітарний стан на закріплених та прилеглих земельних ділянках; укласти договори з Ставищенським житлово-комунальним підприємством на вивіз твердих побутових відходів (ТПВ).
3. Ставищенському ЖКП забезпечити транспортування ТПВ, відповідно до укладених угод та наданих повноважень господарської діяльності.
4. Ставищенському ЖКП організувати проведення дезінфекційних заходів об’єктів загального користування.
5. Інспекції з благоустрою в селищі Ставище активізувати роботу щодо приведення території селища до належного санітарного стану.
6. Про хід проведення двомісячника благоустрою інформувати підприємства, установи, організації та жителів селища через сайт Ставищенської селищної ради та в ЗМІ.
7. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному веб сайті Ставищенської селищної ради.
8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника селищного голови Говоруна М. М.

 

Селищний голова                                                                                                       В. Я. Кошинський