СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

Від 27 серпня 2020 р.                                                                                                      № 149
смт Ставище

Про встановлення переглянутих тарифів на
теплову енергію, її виробництво, транспортування та
постачання, послуги з централізованого опалення
Ставищенському житлово-комунальному підприємству


Відповідно до п.п.2, п. «а» ч.1 ст.28, ч.1 ст.52, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 20 Закону України «Про теплопостачання», п.2 ст.14, ст.31, ч.6 ст.32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» зі змінами внесені постановою Кабінету Міністрів України від 10.06.2020 №467 « Про внесення змін до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води та Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення», Наказу Мінрегіонрозвитку від 30.07.2012 №390 « Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», з метою проведення перегляду тарифів до економічно обґрунтованих, на підставі подання Ставищенським житлово-комунальним підприємством розрахунків економічно обґрунтованих витрат на виробництво теплової енергії з виду палива - природного газу, в межах функцій органу місцевого самоврядування, виконавчий комітет селищної ради, ВИРІШИВ:

 1.Встановити переглянуті тарифи Ставищенському житлово-комунальному підприємству, з урахуванням економічного обґрунтування і забезпечення стабільної роботи підприємства, на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення для І, ІІ, ІІІ груп споживачів – 1878 грн. 10коп.за 1 Гкал( без ПДВ) і 2253 грн. 71 коп. за 1 Гкал. (з ПДВ) на опалювальний період (сезонний тариф).
2. Ставищенському житлово-комунальному підприємству забезпечити оприлюднення даного рішення та довести встановлені тарифи до відома споживачів відповідно до вимог чинного законодавства.
3. Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.
4. Встановлені тарифи застосовуються з початком опалювального сезону 2020/21 р.р. та підлягають коригуванню зі зміною обсягу окремих витрат, що не залежать від суб’єкта господарювання.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови Говоруна М.М.

Селищний голова                                                                                                                     В.Я. Кошинський