СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

Батьківські збори в ДНЗ «Сонечко»

Автор: Admin1
Перегляди: 1262

DSCN5023Селищний голова Володимир Кошинський взяв участь в батьківських зборах, що відбулися в ДНЗ «Сонечко».

 Таке спілкування  забезпечує прозорість, відкритість і демократичність управління навчальним закладом. Розглянули питання, що стосуються всіх аспектів життєдіяльності дошкільного навчального закладу, де головний пріоритет – дитина, її розвиток, виховання, навчання, турбота про здоров’я. Як поінформувала завідуюча ДНЗ Маргарита Малиш, кожна дитина в дитячому садку огорнута увагою.

Вони сім’я, в якій всі турбуються один про одного, в якій панує любов, дружба, щирість і теплота взаємостосунків.  Сім’я і дошкільнийDSCN5025 навчальний заклад – два важливі інститути соціалізації дитини. І тому одним із напрямів роботи колективу садочка є співпраця з родиною, активне залучення батьків до освітньо - виховної діяльності, як рівноправних учасників педагогічного процесу та гуманізації стосунків між членами родини та працівниками закладу. Маргарита Зигмундівна ознайомила з річним планом роботи ДНЗ «Сонечко», розповіла, що зроблено для забезпечення комфортного, повноцінного навчально - виховного та розвиваючого процесу дітей, організації здоровго харчування,  в чому традиційно  велику  підтримку мають від селищної ради, за що і дякувала селищному голові Володимиру DSCN5032Кошинському від себе особисто, колективу ДНЗ, вихованців та батьків. Володимир Якович, в свою чергу, запевнив, що така співпраця триватиме і надалі. Він завжди в тримає руку на пульсі подій дитячих садків селища і розділяє всі турботи про підростаюче покоління. Зокрема, батьки теж мали можливість поставити запитання, що турбують і завідувачці, і очільнику селища.  Також, голова батьківського комітету Леся Лужецька відзвітувала за використані кошти.DSCN5047

 Словом, батьківські збори відбулися в атмосфері партнерського діалогу, який ще більше налаштував на позитив та  довіру всі сторони, що і є запорукою успіху, де центр Всесвіту ДНЗ «Сонечко» -  дитина.