СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

Керівництво

Автор: Super User
Категорія:

Селище Ставище

Київської області Ставищенського району


Кошинський Володимир Якович

Ставищенський селищний голова

Кошинський Володимир Якович
 
 
zastup2
 
 Заступник селищного голови з питань
  діяльності виконавчих органів ради
  Говорун Микола Миколайович
 

КОНТАКТНІ  ТЕЛЕФОНИ:
Селищний голова : 5-18-62 (тел./ф.)
Заступник селищного голови : 5-25-81

Секретар селищної ради : 5-28-48
Керуючий справами (секретар виконкому) : 5-28-48
Головний бухгалтер : 2-50-78
Інспектор з економічних питань : 2-21-59
Спеціаліст з формування та ведення реєстру територіальної громади: 5-28-10
Діловод - касир : 5-25-81
E-Mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Виконком

Автор: Super User
Категорія:

Склад

виконавчого комітету Ставищенської селищної ради 7 скликання

1. Кошинський Володимир Якович

2. Говорун Микола Миколайович

3. Куліджанова Галина Василівна

4. Надобенко Галина Володимирівна

5. Даценко Олександр Іванович

6. Смик Василь Володимирович

7. Якубівський Сергій Миколайович

8. Король Віталій Володимирович

9. Курляк Петро Іванович

10. Міщенко Михайло Васильович

11. Гогунець Валентина Миколаївна

12. Лук’янець Наталія Ігорівна

13. Філончук Людмила Василівна

Депутати

Автор: Super User
Категорія:

 

                                              Список депутатів по виборчих округах

 

1. Надобенко  Галина Володимирівна –депутат по виборчому округу №1

Вулиці Провулки

  Лісова, з №90 по № 158, з № 65 по № 131, Промислова, Цимбала Сергія       з № 1 по № 11, з № 2 по № 20, Київська,Сагайдачного, Енергетична

Лісовий

2. Міщенко Юрій Михайловичдепутат по виборчому округу №2

Вулиці Провулки

Лісова, з № 1 по № 63А, з №4 по № 88 ,Шевченка

 

 3. Кулібаба Тетяна Антонівнадепутат по виборчому округу №3

Вулиці Провулки

 Межигірська, Тракторна, Межигірська

4. Володарський Сергій Борисович –депутат по виборчому округу №4

Вулиці Провулки
Цимбала Сергія №26, 26-а, Паланського  Паланського
 

5. Кошинська Діна Степанівнанадепутат по виборчому округу №5

Вулиці Провулки
Цимбала Сергія № 22, 24-а  

6.  Заліток Борис Володимирович – депутат по виборчому округу №6

Вулиці Провулки
 Петра Шила, Цимбала Сергія№ 28, 28-а  

7.   Головатий Юрій Миколайович  - депутат по виборчому округу №7

Вулиці Провулки
Цимбала Сергія № 30, 32,  Ярослава Мудрого, Старикова  Героїв Чорнобиля

8.  Малиш Володимир Святославович - депутат по виборчому округу №8

Вулиці Провулки
Цимбала Сергія , 13/1  

9.  Клименко Людмила Анатоліївнадепутат по виборчому округу №9

Вулиці Провулки
Весняна, Лесі Українки, Партизанська, Річна, Лугова з № 27 по № 39, з №10 по № 24, Зарічна з № 49 по №109  Зарічний

10. Волинська Олена Володимирівна – депутат по виборчому округу №10

Вулиці Провулки
Водопійна, Цимбала Сергія, №38/2, Санаторна, Ярова  

11.   Кравченко Василь Іванович –   депутат по виборчому округу №11

Вулиці Провулки
 Генерала Кравченка з № 4 по № 36,  Жовтнева,  Першотравнева, Спортивна,   Івана Богуна,  Франка ,  Ювілейна з № 29 по № 41, з № 28 по № 38  І-й Першотравневий,               ІІ-й Першотравневий

12.    Дишлюк Василь Миколайовичдепутат по виборчому округу №12

Вулиці Провулки
  Генерала Кравченка з № 3 по № 71, з № 40 по № 76,  Матросова, Садова, Калинова  Матросова

13Виборчий округ №13

Вулиці Провулки
 Солов'їна,  Заводська, Козацька з № 1 по № 13 ,з № 2 по № 12, Лугова з № 3 по № 25/1 , з №2 по № 8  Заводський

14Олійник Євген Семеновичдепутат по виборчому округу №14

Вулиці Провулки
Вишнева, Берегова, Пушкіна, Ювілейна з № 1 по № 27, з № 2 по № 26  Вишневий

15.   Пекельна Світлана Миколаївна –депутат по виборчому округу №15

Вулиці Провулки
Нагаївського Георгія  з № 56 по № 174, з № 37 по № 111,  Козацька з № 13 по № 25 ,з № 14 по № 26  Козацький

16.   Писарчук Олег Юрійович – депутат по виборчому округу №16

Вулиці Провулки
 Цимбала Сергія з № 23 по № 25 ,  Незалежності, Цимбала Сергія, 39 ,  Сонячна,  Перехідна,Сумська з № 4 по № 36, з № 7 по № 61,      Захисників України  

17.  Бурківська Наталя Вікторівна    -  депутат по виборчому округу №17

Вулиці Провулки
  Куницького, Перемоги  Куницького

18.  Бритвич Дмитро Леонтійович - депутат по виборчому округу №18

Вулиці Провулки
 Базарна,  Гоголя,  Прорізна,  Нагаївського Георгія, з № 2 по № 54, з № 1 по № 35,  Затишна  

19.  Василюк Володимир Миколайович - депутат по виборчому округу №19

Вулиці Провулки
  Поштова, з № 12 по № 22, з № 13 по № 29,  Підвальна,  Цимбала Сергія № 58, № 60,  Паркова Парковий,                  Поштовий

20. Заліток Світлана Віталіївна   - депутат по виборчому округу №20

Вулиці Провулки
Цимбала Сергія  № 62, № 64, №72, Поштова з № 4 по № 10,    з № 3 по № 11,  Пархоменка  

 21.   Мостіпан Надія Миколаївна - депутат по виборчому округу №21

Вулиці   Провулки
  Цимбала Сергія з № 67 по № 75, з № 78 по № 92, Цимбала Сергія з № 100-б по № 116, з № 81 по № 123, Дачна,  Набережна,  Маслозаводська   Набережний

22. Виборчий округ № 22 

Вулиці Провулки
 Гаврилова,  Симоненка Василя,  Нагірна Гаврилова                 Симоненка Василя

23.  Голубенко Яків Антонович – депутат по виборчому округу №23

Вулиці Провулки
  Польоваз №1 по № 43 .з № 2 по № 34,  Ладика Олександра  

24.   Дерманець Любов Володимирівнадепутат по виборчому округу №24

Вулиці Провулки
 Маслозаводська, Ватутіна,  Горіхова, Покровська з №1 по № 57,       з №2 по № 68  

25.   Антонюк Інна Андріївнадепутата по   виборчому округу №25

Вулиці Провулки
 Антонівська, Березняківська Молодіжна Таращанська, Зоряна, Богдана Хмельницького, Виноградна, Кооперативна, Володимирська, Любомирська, Миру,  Хутірська, з № 61 по № 89, з № 76 по № 114,  Хліборобська,  Квітнева Хутірський

26. Виборчий округ № 26 

Вулиці Провулки
 Зелена, Кузнечна, Кущова,Піщана, Хутірська з №1 по №95, з №64 по №120