СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

З Днеи працівника лісу!

Автор: Admin1
Категорія:

lisДень працівників лісу відзначають 15 вересня . Святкують його  в дусі природоохоронних та екологічних заходів.

  Для кожного з нас краса природи пов’язана перш за все з пейзажами рідного краю. Для  жителів Ставищенщини - це наше лісове господарство, яке милує погляд охайністю, естетично оформленими бордами та до ладу обладнаними в’їздами.

Детальніше...

Всесвітній день надання першої медичної допомоги

Автор: Admin1
Категорія:

skoraСьогодні 14 вересня -  Всесвітній день надання першої медичної допомоги.

З 2000 року Всесвітній день надання першої медичної допомоги проводиться щорічно в другу суботу вересня.

   Основне завдання при наданні першої медичної допомоги полягає в тому, щоб шляхом проведення необхідних найпростіших медичних заходів врятувати життя потерпілому, зменшити його страждання і попередити розвитку можливих ускладнень.

Детальніше...

День фізичної культури і спорту

Автор: Admin1
Категорія:

sportСвято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році.

   Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту.  За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.
   Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики, стадіони  якнайбільше дітей, молоді, їх батьків. Адже, усім відомо, що рух — це життя. Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту в нашому селищі,  районі невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості .

   Ми з гордістю говоримо про наших спортсменів-земляків, працівників цієї галузі, всіх, для кого спорт, здоровий спосіб життя стали невід’ємною складовою  повсякдення.

   Бажаємо всім спортсменам міцного здоров’я, великих успіхів, наполегливості, наснаги та перемог! Щораз на спортивному небосхилі Ставищенщини  запалюються нові зірки, нові перемоги.
  Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту!

З 1 жовтня в Україні запроваджується стандарт IBAN для банківських рахунків

Автор: Admin1
Категорія:

informacija 04До уваги платників податків! Ставищенська селищна рада повідомляє, що з 01.10.2019 вступають в дію рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN.

Згідно з постановою Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 “Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні” номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом IBAN та складатиме 29 літерноцифрових символів.

Звертаємо увагу, що з 01.10.2019 до 31.10.2019 діє перехідний період, а з 01.11.2019 – у постійному режимі.

Реквізити рахунків, відкритих для зарахування податків, зборів, платежів до місцевого бюджету селища Ставище.

Реквізити рахунків, відкритих для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів за стандартом IBAN по Київській області, розміщено на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Київській області офіційного Веб-порталу Державної казначейської служби України в мережі Internet за адресою https://kyivr.treasury.gov.ua

Благоустрій

Автор: Admin1
Категорія:

1Недарма кажуть: щоб побачити веселку, треба пережити дощ.  Охайний і по-справжньому привітний  вигляд селища так просто не дається, щоб воно було чистим і впорядкованим, потрібно взятися разом за наведення цієї краси і берегти її. Ніхто за нас не наведе порядок у нашому Ставищі. Кожен має взяти  на себе крихту відповідальності за місце, де живемо. Прибрати -  це справа не лише спеціальних служб, а й кожного з нас.

Актуальним,  залишається  гасло «Прибери за собою!». Саме це прагнули донести до мешканців заступник селищного голови Микола Говорун та інспектор з благоустрою Ставищенського ЖКП Людмила Чуприна.

Детальніше...