СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

РІШЕННЯ № 229 від 25 жовтня 2018 р.

Автор: Admin1
Перегляди: 359

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

смт Ставище

Від 25 жовтня 2018 р.                                                                                                           № 229

Про встановлення тарифів на

виробництво теплової енергії

Виробничому приватному

підприємству «Меблева фабрика

«Модерн»   

 

Відповідно до п.п. 2, п. «а» ч.1 ст. 28, ч.1 ст. 52, ч.6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 20 Закону України «Про теплопостачання», п.2 ст. 14, ст. 31, ч.6 ст. 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Наказу Мінрегіонрозвитку від 30.07.2012 № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», з метою запровадження економічно обґрунтованих тарифів, на підставі подання Виробничим приватним підприємством «Меблева фабрика «Модерн» розрахунків економічно обґрунтованих витрат на виробництво теплової енергії з альтернативних видів палива, в межах функцій органу місцевого самоврядування, виконавчий комітет селищної ради ВИРІШИВ:

  1.  Встановити Виробничому приватному підприємству «Меблева фабрика «Модерн», з урахуванням економічного обґрунтування і забезпечення стабільної роботи підприємства, тарифи на виробництво теплової енергії для потреб комунального закладу «Ставищенська центральна районна лікарня» – 1310 грн. 00 коп. за 1 Гкал ( без ПДВ) і 1572 грн. 00 коп. за 1 Гкал. (з ПДВ)
  2.  Виробничому приватному підприємству «Меблева фабрика «Модерн» забезпечити оприлюднення даного рішення та довести встановлені тарифи до відома споживачів відповідно до вимог чинного законодавства.
  3.  Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.
  4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови Говоруна М.М.

Селищний голова                                                                                                                В.Я. Кошинський