СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

Прапор Ставищенського району

Автор: Super User
Категорія:

praporПрапор Ставищенського району має традиційні розміри, відношення його ширини і висоти виражається пропорцією 2 на З (h).

Поле Прапора поділяється на три частини:

Дві однакових за розміром горизонтальних частин з блакитного ( верхній ) та жовтого (нижній) кольорів, третій - малинового кольору у формі рівнобедреного трикутника, основою якого є ширина Прапора зі сторони його кріплення з вершиною на відстані 1/3 висоти Прапора, що вклинюється в смуги возз'єднані блакитного і жовтого кольорів.

Опис герба селища Ставище

Автор: Super User
Категорія:

gerbНа синьо-жовтому фоні напівовального щита на малиновому тлі, що символізує козаччину, зображено фрагмент козачої фортеці, яка в 16 столітті стояла на лівому березі річки Гнилий Тікич. 
Синім кольором внизу щита зображено води Ставище, зокрема, річка Гнилий Тікич, на узбережжі якої стояла фортеця. Герб обрамлений жовто-блакитною стрічкою, яка символізує державний прапор України. Вгорі герба на зеленому тлі білі квіти калини, які символізують ліричну душу нашого народу. По боках герба колосся пшениці, листя липи та дуба, які символізують сільськогосподарське виробництво та рослинний світ регіону. У самому низу герба на малиновому фоні надпис – "СТАВИЩЕ”. Сам герб в обрамленні розміщений на білому тлі.