СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

Звіт Ставищенського селищного голови про свою діяльність 2019 році.

Автор: Admin1

ЗВІТ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗА 2019 РІК

 

Селище Громада Влада

Чому саме таку назву обрали для сьогоднішнього звіту. Наше селище – це наша спільна домівка, за яку вболіваємо, яка є нашим оберегом і джерелом нашого родоводу. Найбільша гордість нашого селища – це, звичайно, його мешканці, які творили унікальну спадщину та історію, завдяки наполегливості та самовідданості яким  продовжує розвиватися сучасне Ставище. І , нарешті, - влада, яку обрали ставищами і якій довірили свою спільну домівку для захисту, розвитку, забезпечення добробуту та комфортного проживання.

Детальніше...

ЗВІТ СТАВИЩЕНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПРО СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ У 2018 РОЦІ.

Автор: Admin1

«З  ГРОМАДОЮ І ДЛЯ ГРОМАДИ»

Звіт
Ставищенського селищного голови
Кошинського Володимира Яковича
про виконання власних та делегованих повноважень
протягом 2018 року

Шановна громадо! Шановні депутати, члени виконкому, присутні!

Одним із принципів здійснення місцевого самоврядування в Україні є підзвітність та відповідальність перед територіальною громадою.

Позаду рік нашої з вами спільної діяльності,  а тому згідно із Законом України «По місцеве самоврядування в Україні», я , як селищний голова, звітую перед вами про зроблену роботу  в 2018 році. Бажаю бути почути  не лише присутніми, але й всіма виборцями та жителями селища.

Детальніше...

ЗВІТ СТАВИЩЕНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПРО СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ У 2017 РОЦІ.

Автор: Admin1

У відповідності до п.7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні виношу на ваш розгляд звіт про свою діяльність за 2017 рік. Зазначу, що реалізація та здійснення усіх планів та справ протягом звітного року стала можливою завдяки поєднанню зусиль працівників різних сфер суспільного буття, керівників підприємств, установ, організацій та простих людей, підприємців, комунальників, активних представників громадськості, вагомій спільній роботі депутатського корпусу селищної ради, чіткому виконанню завдань, поставлених перед апаратом ради та її виконавчим комітетом.

Детальніше...