ВИМКНУТИ ЗОБРАЖЕННЯ: ШРИФТ: A A A ТЛО: Ц Ц Ц Ц

Ставищенська селищна рада
Київської області

МЕНЮ

«З  ГРОМАДОЮ І ДЛЯ ГРОМАДИ»

Звіт
Ставищенського селищного голови
Кошинського Володимира Яковича
про виконання власних та делегованих повноважень
протягом 2018 року

Шановна громадо! Шановні депутати, члени виконкому, присутні!

Одним із принципів здійснення місцевого самоврядування в Україні є підзвітність та відповідальність перед територіальною громадою.

Позаду рік нашої з вами спільної діяльності,  а тому згідно із Законом України «По місцеве самоврядування в Україні», я , як селищний голова, звітую перед вами про зроблену роботу  в 2018 році. Бажаю бути почути  не лише присутніми, але й всіма виборцями та жителями селища.

 Метою звіту є не лише донести інформацію про роботу, а й почути конструктивні пропозиції безпосередньо від вас, шановні присутні депутати, члени виконкому, керівники установ, від жителів громади, визначити шляхи розвитку на майбутнє.

Протягом звітного періоду свою діяльність вибудував перш за все виходячи з вимог та повноважень наданих законодавством України, яка є невіддільною від роботи  нашого депутатського корпусу, роботи виконавчого комітету, посадових осіб селищної ради.

Намагався організувати  роботу так, щоб рада якомога повніше та ефективніше виконувала покладені на неї обов’язки, діяла послідовно й зосереджено із урахуванням інтересів виборців. Саме тому,  при розгляді найгостріших завдань, нам вдалося знаходити правильні, іноді компромісні рішення, спрямовані на першочергове розв’язання питань, що  безпосередньо впливали на стан соціально-економічного розвитку території громади. Налагодив тісну співпрацю з більшістю керівників організацій, підприємств, установ.

Перш ніж перейти до детального аналізу проведеної роботи, хотів би ознайомити вас з деякими статистичними даними, що стосуються характеристики нашого селища.

Станом на 01.01.2019 року в нашій громаді проживає 7787 чоловік, що на 149 осіб менше ніж в минулому році. Дорослого населення - 6306 осіб та дітей-1481, що на 142 та 7 менше ніж в попередньому році відповідно.

Вибуло-441, а минулому році 108; зареєструвались-364, в 2017 – 84 особи; народилось в 2018 році -51; померло-94 .

 

Серед особливих категорій населення:

Багатодітних родин -39,

Дітей-інвалідів – 132,

Дітей-сиріт – 8,

Позбавлених батьківського піклування -22,

Учасників АТО - 63,

Інвалідів ВВВ – 1,

Інвалідів війни – 120,

Учасників бойових дій – 16.

Далі зупинюсь на діяльності виконавчого комітету ради :

Комітет утворений в кількості 13 осіб.

 Протягом 2018 року  відбулося 39 засідань, на яких прийнято 296 рішень, що стосуються делегованих повноважень органів виконавчої влади в різних сферах, а саме: внесення змін та перерозподіл коштів загального та спеціального фонду селищного бюджету по апарату селищної ради, дитячих дошкільних закладів, дільниці благоустрою, ремонтів доріг та багато інших питань.

 На особистому прийомі у голови  прийнято 257 громадян.  Вирішуються питання зі звернення громадян. За рік отримано та розглянуто 1368 звернень від юридичних та фізичних осіб.

Видано 6276 довідок, 170 розпоряджень.

Крім того прийом громадян проводять заступник селищного голови, секретар ради, працівники виконавчого апарату.

По  можливості надається  допомога та приділяється увага пенсіонерам, ветеранам війни та праці, родинам, які потрапили в складні  життєві обставини.

В 2018 році подано подання на присвоєння звання «Мати-героїня» жителькам селища Ковпак Інні Володимирівні, яка разом з чоловіком народили та виховують 10 дітей та Мейті Галині Петрівні, яка разом з чоловіком народили та виховують 8 дітей.

Ставищенська селищна рада здійснює свою діяльність відкрито і прозоро. На офіційному сайті селищної ради систематично висвітлюється інформація про діяльність ради, про заходи, які відбуваються та території громади. Окрім того, інформація про діяльність ради висвітлюється місцевими засобами масової інформації: друкується на сторінках газети «Сільські обрії» та транслюється на екрані телерадіокомпанії «Грант».

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» на сайті селищної ради розміщуються рішення селищної ради, розпорядження селищного голови, протоколи сесій з поіменним голосуванням.

Депутатський корпус. До нього входить  23 депутати.

Основною формою роботи ради є пленарні засідання. У  сесійній діяльності перевага надається розгляду та обговоренню найбільш актуальних проблем життя громади.

Організована робота чотирьох постійних комісій, які в межах своїх повноважень та відповідно до Положення,охоплюють максимум питань життєдіяльності селища.

Протягом звітного періоду проведено 12 пленарних засідань та прийнято 236 рішень, в тому числі 179 рішень із земельних питань. Питання, які розглядались на пленарних засіданнях, окремо викладені  у звіті про виконання плану роботи Ставищенської селищної ради за 2018 рік.

Стабільність та економічний розвиток територіальної громади передусім залежить від наповнення бюджету. Ключовими документами розвитку громади протягом 2018 року були:

 • селищний бюджет;
 • місцеві галузеві програми.

За 2018 рік до загального фонду селищного бюджету надійшло коштів в сумі 18 мільйонів 455 тисяч 736 гривень, в тому числі субвенція з районного бюджету на фінансування дошкільної освіти в сумі 2 мільйони 833тисячі  гривень, субвенції на здійснення заходів соціально-економічного розвитку території в сумі 60 000 грн. та власних надходжень в сумі 15 мільйонів 562 тисячі 736 гривень. Виконання бюджету за 2018 рік  становить 107,2%  в сумі 1 мільйон 238 тисяч 36 гривень.

Бюджет селищної ради хоча й перевиконується, але й видаткова частина дуже значна. І навантаження, по мірі формування власної інфраструктури та виконання повноважень, що делегуються органам місцевого самоврядування, поступово зростають.

Видаткова частина бюджету загального та спеціального фондів фактично здійснено на суму 20 мільйонів 149 тисяч 135 гривень, а саме :

 • заробітна плата з нарахуванням ;
 • продукти харчування в дитячі заклади;
 • енергоносії;
 • придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентаря по апарату селищної ради та дитячих дошкільних закладах.

Також в дитячих дошкільних закладах зроблено капітальний ремонт туалетної кімнати, коридору, допоміжної кімнати-мийки (ДНЗ№2), капітальний ремонт харчоблоку (ДНЗ№3);

придбано в дитячі заклади:

 • мультимедійні комплекти (проектор, дошка-екран, ноутбук);
 • системи ультрафільтрації води; електрокомфорки до електроплит;
 • бак для твердих побутових відходів та інше;

підтримуємо також дільницю благоустрою селища - ремонт вуличного освітлення, плата за спожиту електроенергію вуличного освітлення, заробітна плата з нарахуванням, придбання паливно-мастильних матеріалів, запчастин та шини до тракторів та інше.

На території селища знаходиться два навчально-виховні комплекси, центр дитячої та юнацької творчості, інклюзивно- ресурсний центр, яким в 2018 році для розвитку системи освіти, відповідно до комплексної програми розвитку системи освіти Ставищенського району  на 2018-2020 роки,  було надано підтримку для заміни дверей та  поточного ремонту в НВК №2, виготовлення технічного паспорту в БТІ  НВК№1, придбання електронної бібліотеки для НВК№1,придбання обладнання для сенсорної кімнати інклюзивно-ресурсного центру, заміна дверей в Центрі дитячої та юнацької творчості. Участь в програмі передбачала фінансування напрямку «харчування» та «шкільний автобус», де селищна рада була активним учасником.

Підтримали заходи мобілізації та забезпечення територіальної оборони  в придбанні військової форми.

Також не стали осторонь та допомогли в забезпеченні хворих жителів селища на цукровий діабет препаратами інсуліну.

Надано капітальний трансферт до обласного бюджету на спів-фінансування інвестиційних проектів, а саме на проект по капітальному  ремонту водопровідної мережі по вулиці Шевченка  та провулках Поштовому та Набережному.

Підкреслюю, що депутати з розумінням ставляться до потреб тих організацій, які одержують нашу фінансову підтримку.

Підтримка місцевих програм, а саме :

 • по розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою;
 • фінансової підтримки Ставищенського ЖКП;
 • підтримка ветеранської організації;
 • охорони довкілля;
 • по відзначенню державних свят, пам’ятних дат, дня селища та інші представницькі цілі;
 • по будівництву, реконструкції, ремонту та утриманню доріг вуличної мережі;
 • з урегулюванням земельних відносин;
 • розробки (оновлення) містобудівної документації та інших послуг.
 • комплексної програми розвитку системи освіти Ставищенського району на 2018-2020 роки.

На сьогодні особливо гостро стоїть проблема руйнування доріг великоваговим транспортом та погодними умовами, які 2018 році зруйнували велику кількість дорожнього покриття.

В звітному році було зроблено капітальний ремонт частини центральної вулиці Цимбала Сергія( від перехрестя з вулицею Генерала Кравченка до перехрестя з вулицею Паркова) на суму 3210586,09 грн;

а також проведено поточний ремонт доріг по вулицях селища-Першотравнева, Цимбала Сергія, генерала Кравченка, Нагаївського Георгія, Паланського, Шевченка, Незалежності, Лісова, Польова, Гоголя, Сумська,

Матросова, Калинова, Сонячна, Вишнева, Паркова, Нагірна на  загальну суму 2115644грн.

Відповідно до «Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України» після фахових консультацій з екологом та спеціалістами лісгоспу проводили видалення сухих та пошкоджених омелою гілок та дерев, які є джерелом хвороб зелених насаджень, розведення шкідників. Вся деревина була відвантажена та доставлена багатодітним малозабезпеченим родинам та одиноким громадянам.

За ініціативою селищної ради було проведено ряд суботників по прибиранню території селища: паркова зона, центральну вулицю селища, проведено значний обсяг робіт по розчистці території парку, постійно виконуються роботи по наведенню порядку на кладовищах селища.

Це не є вичерпним переліком всієї проведеної роботи. За всі здобутки минулого року ми маємо завдячувати, перш за все, праці та наполегливості мешканців громади - платників податків до місцевого бюджету, ініціативним підприємцям, громадським організаціям, активним громадянам, яким не байдужа доля нашої громади.

Адже громада-це не територія на карті, громада-це всі ми, це люди, які в ній мешкають.

Хочу подякувати усім членам виконкому, головам та членам постійних комісій селищної ради 7 скликання за небайдужу позицію, за організацію продуктивної роботи на благо громади.

Ще можна багато говорити про подальші плани селищної ради, пріоритети її діяльності та їх реалізацію. Ми знаємо свої слабкі місця, недоліки, які будемо виправляти. Проте, вся робота і моя, як голови, і виконавчого апарату у вас на очах. Я розумію свою особисту  відповідальність перед громадою за кожне наше рішення, кожний наш практичний крок.

Мешканці нашого селища чекають від місцевої влади виважених рішень та позитивних результатів при вирішенні будь-яких питань життєдіяльності громади.

Я завжди налаштований на плідну співпрацю та на діалог з усіма, хто бажає щось зробити корисне для свого селища. Я вдячний усім, хто допомагав селищній раді в цей нелегкий період розвитку практичними справами, своїм досвідом, конструктивними порадами та об’єктивними зауваженнями.

Закликаю всіх і надалі працювати з повною віддачею на благо наших мешканців і переконаний, що тільки спільними зусиллями ми зможемо створити та розбудувати процвітаючу громаду.

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

© 2020 Ставищенська селищна рада Київської області
Design by Sever-IT
Для того, щоб ми могли якісно надавати Вам послугу, ми використовуємо cookies, які зберігаються на Вашому комп’ютері. Натискуючи ПОГОДЖУЮСЬ, Ви підтверджуєте те, що Ви проінформовані про використання cookies на нашому сайті. Вимкнути cookies Ви можете в налаштуваннях свого браузера.