СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

Депутати

Автор: Super User
Перегляди: 1789

 

                                              Список депутатів по виборчих округах

 

1. Надобенко  Галина Володимирівна –депутат по виборчому округу №1

Вулиці Провулки

  Лісова, з №90 по № 158, з № 65 по № 131, Промислова, Цимбала Сергія       з № 1 по № 11, з № 2 по № 20, Київська,Сагайдачного, Енергетична

Лісовий

2. Міщенко Юрій Михайловичдепутат по виборчому округу №2

Вулиці Провулки

Лісова, з № 1 по № 63А, з №4 по № 88 ,Шевченка

 

 3. Кулібаба Тетяна Антонівнадепутат по виборчому округу №3

Вулиці Провулки

 Межигірська, Тракторна, Межигірська

4. Володарський Сергій Борисович –депутат по виборчому округу №4

Вулиці Провулки
Цимбала Сергія №26, 26-а, Паланського  Паланського
 

5. Кошинська Діна Степанівнанадепутат по виборчому округу №5

Вулиці Провулки
Цимбала Сергія № 22, 24-а  

6.  Заліток Борис Володимирович – депутат по виборчому округу №6

Вулиці Провулки
 Петра Шила, Цимбала Сергія№ 28, 28-а  

7.   Головатий Юрій Миколайович  - депутат по виборчому округу №7

Вулиці Провулки
Цимбала Сергія № 30, 32,  Ярослава Мудрого, Старикова  Героїв Чорнобиля

8.  Малиш Володимир Святославович - депутат по виборчому округу №8

Вулиці Провулки
Цимбала Сергія , 13/1  

9.  Клименко Людмила Анатоліївнадепутат по виборчому округу №9

Вулиці Провулки
Весняна, Лесі Українки, Партизанська, Річна, Лугова з № 27 по № 39, з №10 по № 24, Зарічна з № 49 по №109  Зарічний

10. Волинська Олена Володимирівна – депутат по виборчому округу №10

Вулиці Провулки
Водопійна, Цимбала Сергія, №38/2, Санаторна, Ярова  

11.   Кравченко Василь Іванович –   депутат по виборчому округу №11

Вулиці Провулки
 Генерала Кравченка з № 4 по № 36,  Жовтнева,  Першотравнева, Спортивна,   Івана Богуна,  Франка ,  Ювілейна з № 29 по № 41, з № 28 по № 38  І-й Першотравневий,               ІІ-й Першотравневий

12.    Дишлюк Василь Миколайовичдепутат по виборчому округу №12

Вулиці Провулки
  Генерала Кравченка з № 3 по № 71, з № 40 по № 76,  Матросова, Садова, Калинова  Матросова

13Виборчий округ №13

Вулиці Провулки
 Солов'їна,  Заводська, Козацька з № 1 по № 13 ,з № 2 по № 12, Лугова з № 3 по № 25/1 , з №2 по № 8  Заводський

14Олійник Євген Семеновичдепутат по виборчому округу №14

Вулиці Провулки
Вишнева, Берегова, Пушкіна, Ювілейна з № 1 по № 27, з № 2 по № 26  Вишневий

15.   Пекельна Світлана Миколаївна –депутат по виборчому округу №15

Вулиці Провулки
Нагаївського Георгія  з № 56 по № 174, з № 37 по № 111,  Козацька з № 13 по № 25 ,з № 14 по № 26  Козацький

16.   Писарчук Олег Юрійович – депутат по виборчому округу №16

Вулиці Провулки
 Цимбала Сергія з № 23 по № 25 ,  Незалежності, Цимбала Сергія, 39 ,  Сонячна,  Перехідна,Сумська з № 4 по № 36, з № 7 по № 61,      Захисників України  

17.  Бурківська Наталя Вікторівна    -  депутат по виборчому округу №17

Вулиці Провулки
  Куницького, Перемоги  Куницького

18.  Бритвич Дмитро Леонтійович - депутат по виборчому округу №18

Вулиці Провулки
 Базарна,  Гоголя,  Прорізна,  Нагаївського Георгія, з № 2 по № 54, з № 1 по № 35,  Затишна  

19.  Василюк Володимир Миколайович - депутат по виборчому округу №19

Вулиці Провулки
  Поштова, з № 12 по № 22, з № 13 по № 29,  Підвальна,  Цимбала Сергія № 58, № 60,  Паркова Парковий,                  Поштовий

20. Заліток Світлана Віталіївна   - депутат по виборчому округу №20

Вулиці Провулки
Цимбала Сергія  № 62, № 64, №72, Поштова з № 4 по № 10,    з № 3 по № 11,  Пархоменка  

 21.   Мостіпан Надія Миколаївна - депутат по виборчому округу №21

Вулиці   Провулки
  Цимбала Сергія з № 67 по № 75, з № 78 по № 92, Цимбала Сергія з № 100-б по № 116, з № 81 по № 123, Дачна,  Набережна,  Маслозаводська   Набережний

22. Виборчий округ № 22 

Вулиці Провулки
 Гаврилова,  Симоненка Василя,  Нагірна Гаврилова                 Симоненка Василя

23.  Голубенко Яків Антонович – депутат по виборчому округу №23

Вулиці Провулки
  Польоваз №1 по № 43 .з № 2 по № 34,  Ладика Олександра  

24.   Дерманець Любов Володимирівнадепутат по виборчому округу №24

Вулиці Провулки
 Маслозаводська, Ватутіна,  Горіхова, Покровська з №1 по № 57,       з №2 по № 68  

25.   Антонюк Інна Андріївнадепутата по   виборчому округу №25

Вулиці Провулки
 Антонівська, Березняківська Молодіжна Таращанська, Зоряна, Богдана Хмельницького, Виноградна, Кооперативна, Володимирська, Любомирська, Миру,  Хутірська, з № 61 по № 89, з № 76 по № 114,  Хліборобська,  Квітнева Хутірський

26. Виборчий округ № 26 

Вулиці Провулки
 Зелена, Кузнечна, Кущова,Піщана, Хутірська з №1 по №95, з №64 по №120  

 

Категорія: