СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

Склад депутатських комісій

Автор: Admin1
Перегляди: 511

СКЛАД ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ ПО

СТАВИЩЕНСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ

- Комісія з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, інформації, питань місцевого самоврядування:

  1. 1. Пекельна Світлана Миколаївна – голова комісії, депутат по виборчому округу № 15
  2. Кошинська Діна Степанівна – член комісії, депутат по виборчому округу № 5.
  3. Заліток Борис Володимирович – член комісії, депутат по виборчому округу № 6.
  4. Кравченко Василь Іванович – член комісії, депутат по виборчому округу № 11.
  5. Дишлюк Василь Михайлович – член комісії, депутат по виборчому округу №12.

- Комісія з питань освіти, культури, сім¢ї, молоді, фізкультури та спорту, охорони здоров¢я, материнства, дитинства, соціального захисту, екології та охорони навколишнього середовища:

  1. Кулібаба Тетяна Антонівна – голова комісії, депутат по виборчому округу № 3.
  2. Антонюк Інна Андріївна – член комісії, депутат по виборчому округу № 25.
  3. Волинська Олена Володимирівна – член комісії, депутат по виборчому округу № 10.
  4. Бурківська Наталія Вікторівна – член комісії, депутат по виборчому округу № 17.
  5. Голубенко Яків Антонович – член комісії, депутат по виборчому округу № 8.
  6. Заліток Світлана Віталіївна- член комісії, депутат по виборчому округу №20.

- Комісія з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики, комунальної власності:

  1. Малиш Володимир Святославович – голова комісії, депутат по виборчому округу № 23.
  2. Дерманець Любов Володимирівна – член комісії, депутат по виборчому округу № 24.
  3. Мостіпан Надія Миколаївна – член комісії, депутат по виборчому округу № 21.
  4. Бритвич Дмитро Леонтійович – член комісії, депутат по виборчому округу № 18.
  5. Клименко Людмила Анатоліївна – член комісії, депутат по виборчому округу № 9.

- Комісія з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку та благоустрою селища:

  1. Писарчук Олег Юрійович – голова комісії, депутат по виборчому округу № 16.
  2. Олійник Євген Семенович– член комісії, депутат по виборчому округу № 14.
  3. Василюк Володимир Миколайович – член комісії, депутат по виборчому округу № 19.
  4. Головатий Юрій Миколайович– член комісії, депутат по виборчому округу № 7.
  5. Володарський Борис Сергійович– член комісії, депутат по виборчому округу № 4.
  6. Міщенко Юрій Михайлович – член комісії, депутат по виборчому округу № 2.