СТАВИЩЕ
вул. Цимбала Сергія, 44
E-Mail : stav_rada@i.ua
Телефон  +38 (045) 5-18-62

Рішення виконкому №279 від 18.12.2019 р.

Автор: Admin1
Перегляди: 48

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

Від 18 грудня 2019 р.                                                                                                                               № 279
смт Ставище

Про тимчасову заборону на період Новорічних та Різдвяних свят на території селища Ставище в місцях масового зібрання людей використання піротехнічних виробів (салютів, феєрверків та інших)

 Зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в державі, з метою забезпечення прав та законних інтересів громадян, керуючись статтею 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 10 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Закону України "Про поліцію", «Правил дотримання тиші у громадських місцях на території смт Ставище», виконавчий комітет селищної ради вирішив:

1. Тимчасово заборонити на період Новорічних та Різдвяних свят на території селища Ставище в місцях масового зібрання людей використання піротехнічних виробів (салютів, феєрверків та інших) з 19.12.2019 року по 21.01.2020 рік.

2. Ставищенському ВП Сквирському ВП ГУНП у Київській області забезпечити належний контроль за виконання пункту 1 даного рішення.

3. Секретарю виконавчого комітету селищної ради забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації.

4. Рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконання рішення покласти на заступника селищного голови Говоруна М.М.

Селищний голова                                                                                                                                 В.Я.Кошинський

Категорія: