1Сьогодні свято всіх, кому небайдуже сьогодення та майбуття Ставищенської громади. Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Це свято людей, які за покликом серця представляють та захищають інтереси жителів нашого Ставищенського краю.

  Служіння народу – це доля велична. Це не просто робота, турбота, небайдужість, бажання змінювати життя на краще – це  є сенсом життя і станом душі.

   Особливі слова подяки ветеранам  органів місцевого самоврядування, які в свій час доклали дуже багато зусиль для того, щоб наша Ставищенщина  розбудовувалась, розквітала.  Які працювали над  її становленням та розвитком.

  Шановні колеги!  Дуже важливим є Ваше розуміння високого  рівня  відповідальності – в першу чергу перед людьми, які Вас обрали. Саме Вам випала почесна і відповідальна місія представляти громаду, знати її проблеми та докладати зусиль для їх вирішення, дбати про її розквіт і зростання.

   Від щирого серця бажаю Вам здоров`я. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною і, звичайно ж, мирного неба над головою.  Бажаю, щоб цей святковий день був для Вас наповнений зарядом позитивної енергії, щирими посмішками.  

   Уклін і шана Вам, дорогі жителі  Ставищенщини за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди. Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя. Це наше спільне свято, бо ми - єдина родина Ставищенського краю!

З повагою

селищний голова Леонід Джужик.