(ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ТА ПРОПОЗИЦІЙ)

СТАВИЩЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

Білоцерківського району

Київської  області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

смт Ставище

Від 09  грудня 2020 року                                                                                                                                        №72

Про скликання другої позачергової сесії Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання

  Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Ставищенської селищної ради VII скликання скликати другу позачергову сесію Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання 11 грудня 2020 року о 14:00 у приміщенні зали засідань за адресою: смт Ставище, вул. Сергія Цимбала, буд. 35/1 з наступним порядком денним:
1. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради №3 від 26.11.2020 року «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Ставищенської селищної ради та її виконавчих органів».
2. Про затвердження Положення про відділ освіти Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
3. Про затвердження Положення про відділ культури, молоді та спорту Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
4. Про затвердження Положення про фінансовий відділ Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
5. Про затвердження Положення про відділ соціального захисту та соціального забезпечення Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
6. Про виготовлення номерних гербових печаток старостам сіл.
7. Про умови оплати праці Ставищенського селищного голови на 2020 рік.
8. Різне.

 

Селищний голова                                                                                                                           Л.П. Джужик