(ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ТА ПРОПОЗИЦІЙ)

СТАВИЩЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

Білоцерківського району

Київської  області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

смт Ставище

Від 16 грудня 2020 року                                                                                                                                       №76

Про скликання другого пленарного
засідання другої позачергової сесії
Ставищенської селищної ради
Білоцерківського району
Київської області VIII скликання

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Ставищенської селищної ради VII скликання скликати друге пленарне засідання другої позачергової сесії Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання 18 грудня 2020 року о 14:00 у приміщенні зали засідань за адресою: смт Ставище, вул. Сергія Цимбала, буд. 35/1 з наступним порядком денним:

1. Про затвердження Плану заходів з реорганізації сільських рад, передавального акту та акту приймання-передачі документів.
2. Про внесення змін до Рішення Ставищенської селищної ради VIII скликання від 26.11.2020 року №8 «Про затвердження на посади старост сіл».
3. Про затвердження Регламенту Ставищенської селищної ради VIII скликання.
4. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради від 20.12.2020 року №902 «Про бюджет селища Ставище на 2020 рік».
5. Про внесення змін у рішення 15 позачергової сесії 7 скликання №192 від 20.09.2016 року «Про надання дозволу Стручковій Надії Яківні на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у власність».
6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Ставищенської селищної ради.
7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
8. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маковецькому М.С. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
9. Про передачу у власність гр. Паламарчук В.Д. земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
10. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража.
11. Про відмову у затвердженні проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах особистого строкового сервітуту.
12. Про відмову у затвердженні детального плану території частини кварталу громадської забудови.
13. Різне.

Селищний голова                                                                                                                           Л.П. Джужик