Герб

СТАВИЩЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

Білоцерківського району Київської  області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                                                                                                                                                                

від «05»  лютого  2021 року                                                                                                  № 1

                                                       

Про скликання чергової шостої сесії

Ставищенської селищної ради Білоцерківського району

Київської області VIII скликання

 

          Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Ставищенської селищної ради VIIІ скликання скликати чергову шосту сесію Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання 19 лютого 2021 року об 11:00 у приміщенні зали засідань за адресою: смт Ставище, вул. Сергія Цимбала, буд. 35/1 з наступним порядком денним:

 1.           Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради від 04 грудня 2020 року № 11 «Про утворення виконавчого комітету селищної ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу».
 2.           Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради від 26листопада 2020 року №6 «Про утворення та обрання персонального складу постійних комісій Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області»
 3.         Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради від 26.11.2020 року №3 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Ставищенської селищної ради та її виконавчих органів».
 4.             Про набуття повноважень у сфері державної реєстрації.
 5.           Про затвердженняРегламенту роботи Центру надання адміністративних послуг Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
 6.            Про затвердження видів суспільно-корисних робіт в населених пунктах Ставищенської територіальної громади для засуджених до кримінального покарання у вигляді виправних робіт і для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських та суспільно корисних робіт на 2021 рік 
 7.            Про затвердження передавального акту Антонівської сільської ради.
 8.            Про затвердженняпередавального акту Бесідської сільської ради.
 9.            Про затвердженняпередавального актуБрилівської сільської ради.
 10.            Про затвердженняпередавального акту Василиської сільської ради.
 11.            Про затвердженняпередавального акту Винарівської сільської ради.
 12.            Про затвердженняпередавального акту Гейсиської сільської ради.
 13.            Про затвердженняпередавального акту Гостромогильської сільської ради.
 14.            Про затвердженняпередавального акту Журавлиської сільської ради.
 15.            Про затвердженняпередавального акту Іванівської сільської ради.
 16.            Про затвердженняпередавального актуКрасилівської сільської ради.
 17.            Про затвердженняпередавального акту Кривецької сільської ради.
 18.            Про затвердженняпередавального акту Полковницької сільської ради.
 19.            Про затвердженняпередавального акту Попружнянської сільської ради.
 20.            Про затвердженняпередавального акту Розкішнянської сільської ради.
 21.            Про затвердженняпередавального акту Розумницької сільської ради.
 22.            Про затвердженняпередавального акту Сніжківської сільської ради.
 23.            Про затвердженняпередавального акту Станіславчицької сільської ради.
 24.            Про затвердженняпередавального акту Стрижавської сільської ради.
 25.            Про затвердженняпередавального акту Сухоярської сільської ради.
 26.            Про затвердженняпередавального акту Торчицької сільської ради.
 27.            Про затвердженняпередавального актуЮрківської сільської ради.
 28.            Про затвердженняпередавального акту Ясенівської сільської ради.
 29.        Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту «Ставищенщина спортивна» Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області на 2021-2025 роки.
 30.            Про затвердження Програми з профілактики злочинності у Ставищенській селищній територіальній громаді на 2021-2023 роки.
 31.            Про затвердження програми фінансової підтримки Ставищенського житлово-комунального підприємства на 2021 рік.
 32.      Про затвердження Програми впорядкуваннябезоплатного та пільговоговідпускулікарськихзасобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікуванняокремихгрупнаселення та за певнимикатегоріямизахворюваньна 2021 – 2023 роки
 33.         Про  затвердження Ставищенської селищної Програми«Безоплатне зубопротезування пільгових категорій громадян, які проживають на території Ставищенськоїселищної ради» на 2021-2023 роки.
 34.        Про внесення  змін до рішення Ставищенської селищної ради від 24.12.2020 року №52 «Про бюджет Ставищенської селищної територіальної громади на 2021 рік».
 35.       Про внесення змін у рішення 67 позачергової сесії селищної ради сьомого скликання №1051 від 17.09.2020 року«Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Міщенку Я.П. для індивідуального гаражного будівництва»
 36.           Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Цибульському В.А. для ведення особистого селянського господарства.
 37.       Про надання дозволу гр. Барганівській Н.В. на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 38.          Про надання дозволу гр. Іванову С.О на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 39.           Про надання дозволу гр. Івановій Л.В. на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 40.            Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Добруцькій М.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.                        
 41.            Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Добруцькій М.В. для ведення особистого селянського господарства.
 42.          Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Приймаку В.І. для ведення особистого селянського господарства.
 43.          Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Жамському М.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 44.           Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр.Жамському М.М. для ведення особистого селянського господарства.
 45.           Про затвердження проєкту землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Бондарець О.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 46.         Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Донус Т.Т. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 47.         Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Донус Т.Т. для ведення особистого селянського господарства.
 48.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у спільну сумісну власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 49.          Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Пилюкіній Т.П. для ведення особистого селянського господарства.
 50.          Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Бойко В.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.
 51.          Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Бойко Т.К. для ведення особистого селянського господарства.
 52.           Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Дрібниці В.О. для будівництва індивідуального гаража.                                      
 53.            Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Казур Л.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 54.           Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Антонюк М.Г. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 55.      Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
 56.      Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства
 57.          Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Альмужному Володимиру Валерійовичу для ведення особистого селянського господарства (за межами ).
 58.        Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства (за межами) громадянам Шалієвській В.А., Головатюку О.В.,Зайцю С. П.,Кирику В. С., Лишавському В.М.
 59.      Про дозвіл на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
 60. Різне

Селищний голова                                                                 Л.П. Джужик

 

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ТА ПРОПОЗИЦІЙ

 

ПРОГРАМА - Безкоштовне зубопротезування

РІШЕННЯ - Землеустрій

ПРОГРАМА Безоплатного відпуску лікарських засобів

ПРОГРАМА Профілактики злочинності 2021-2023

ПРОЕКТ рішення Центр пробації

Передавальні акти сільських рад

РІШЕННЯ Зміни складу виконкому

РІШЕННЯ Зміни складу комісії

РІШЕННЯ Про зміну структури та загальної чисельності апарату

РЕГЛАМЕНТ ЦНАП

ПРОГРАМА розвитку фізичної культури і спорту

РІШЕННЯ Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища

РІШЕННЯ Про прийняття земельних ділянок у комунальну власність, переданих Ставищенською районною державною адміністрацією

РІШЕННЯ Про прийняття залишків коштів

РІШЕННЯ Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність