ВИМКНУТИ ЗОБРАЖЕННЯ: ШРИФТ: A A A ТЛО: Ц Ц Ц Ц

Ставищенська селищна рада
Білоцерківського району Київської області --- НОВА АДРЕСА САЙТУ STAV-GROMADA.GOV.UA

МЕНЮ

Відео посилання 6-ї чергової сесії Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання:

 

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Ставищенської селищної ради VIIІ скликання відбулося засідання чергової шостої сесії Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання 19 лютого 2021 року об 11:00 у приміщенні зали засідань за адресою: смт Ставище, вул. Сергія Цимбала, буд. 35/1 з наступним порядком денним:

 

1. Про внесення змін до рішення  Ставищенської селищної ради від 04 грудня 2020 року № 11 «Про утворення виконавчого комітету селищної ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу».

2. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради від 26 листопада 2020 року №6 «Про утворення та обрання персонального складу постійних комісій Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області»

3.Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради від 26.11.2020 року №3 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Ставищенської селищної ради та її виконавчих органів».

4.Про набуття повноважень у сфері державної реєстрації.

5.Про затвердження Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

6.Про затвердження видів суспільно-корисних робіт в населених пунктах  Ставищенської територіальної громади для засуджених до кримінального покарання у вигляді виправних робіт і для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських та суспільно корисних робіт на 2021 рік 

7.Про затвердження передавального акту Антонівської сільської ради.

8.Про затвердження передавального акту Бесідської сільської ради.

9.Про затвердження передавального акту Брилівської сільської ради.

10.Про затвердженняпередавального акту Василиської сільської ради.

11.Про затвердженняпередавального акту Винарівської  сільської ради.

12.Про затвердження передавального акту Гейсиської сільської ради.

13.Про затвердження передавального акту Гостромогильської сільської ради.

14.Про затвердженняпередавального акту Журавлиської сільської ради.

15.Про затвердженняпередавального акту Іванівської сільської ради.

16.Про затвердження передавального акту Красилівської сільської ради.

17.Про затвердження передавального акту Кривецької сільської ради.

18.Про затвердження передавального акту Полковницької сільської ради.

19.Про затвердженняпередавального акту Попружнянської сільської ради.

20.Про затвердження передавального акту Розкішнянської сільської ради.

21.Про затвердження передавального акту Розумницької сільської ради.

22.Про затвердження передавального акту Сніжківської сільської ради.

23.Про затвердження передавального акту Станіславчицької сільської ради.

24.Про затвердження передавального акту Стрижавської сільської ради.

25.Про затвердження передавального акту Сухоярської сільської ради.

26.Про затвердженняпередавального акту Торчицької сільської ради.

27.Про затвердження передавального акту Юрківської сільської ради.

28.Про затвердження передавального акту Ясенівської сільської ради.

29.Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту «Ставищенщина спортивна» Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області на 2021-2025 роки.

30.Про затвердження Програми з профілактики злочинності у Ставищенській селищній територіальній громаді на 2021-2023 роки.

31.Про затвердження програми фінансової підтримки Ставищенського житлово-комунального підприємства на 2021 рік.

32.Про затвердження Програми впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів  у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворюваньна 2021 – 2023 роки.

33.Про затвердження Ставищенської селищної Програми «Безоплатне  зубопротезування пільгових категорій громадян, які проживають на території Ставищенської селищної ради» на 2021-2023 роки.

34.Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради від 24.12.2020 року №52 «Про бюджет Ставищенської селищної територіальної громади на 2021 рік».

35.Про внесення змін у рішення 67 позачергової сесії селищної ради сьомого скликання №1051 від 17.09.2020 року «Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Міщенку Я.П. для індивідуального гаражного будівництва».

36.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Цибульському В.А. для ведення особистого селянського господарства.

37.Про надання дозволу гр. Барганівській Н.В. на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

38.Про надання дозволу гр. Іванову С.О на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

39.Про надання дозволу гр. Івановій Л.В. на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

40.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Добруцькій М.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.             

41.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Добруцькій М.В. для ведення особистого селянського господарства.

42.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Приймаку В.І. для ведення особистого селянського господарства.

43.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Жамському М.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

44.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр.Жамському М.М. для ведення особистого селянського господарства.

45.Про затвердження  проєкту землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Бондарець О.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

46.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Донус Т.Т. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

47.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Донус Т.Т. для ведення особистого селянського господарства.

48.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки та передачу її у спільну сумісну власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

49.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Пилюкіній Т.П. для ведення особистого селянського господарства.

50.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Бойко В.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

51.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Бойко Т.К. для ведення особистого селянського господарства.

52.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Дрібниці В.О. для будівництва індивідуального гаража.                                      

53.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Казур Л.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

54.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Антонюк М.Г. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

55.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

56.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства

57.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність Альмужному Володимиру Валерійовичу для ведення особистого селянського господарства (за межами ).

58.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність  для ведення особистого селянського господарства (за межами) громадянам Шалієвській В.А., Головатюку О.В.,Зайцю С. П.,Кирику В. С., Лишавському В.М.

59.Про дозвіл на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

60.Про прийняття земельних ділянок державної власності в комунальну власність.

61.Про прийняття земельних ділянок у комунальну власність,переданих  Ставищенською районною державною адміністрацією.

62.Про передачу обʼєктів та іншого майна субʼєктам господарювання на праві оперативного управління та господарського відання.

63.Про прийняття залишків коштів.

64.Про утворення комісії з безоплатного прийняття майна зі спільної комунальної власності територіальних громад Білоцерківського району до комунальної власності Ставищенської селищної територіальної громади.

65.Про скасування рішення Красилівської сільської ради Ставищенського району Київської області від 18.10.2019 № 909 «Про безоплатну передачу майна із власності територіальної громади с. КрасилівкаСтавищенського р-ну Київської обл. у спільну власність територіальних громад сіл, селища Ставищенського р-ну».

66.Про утворення комісії з безоплатного приймання-передачі майна від Ставищенськогорайонного центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді до комунальної власності Ставищенської селищної територіальної громади.

67.Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Ставищенської територіальної громади на 2021 рік.

68. Різне

© 2021 Ставищенська селищна рада Білоцерківського району Київської області --- НОВА АДРЕСА САЙТУ STAV-GROMADA.GOV.UA
Design by Samel
Для того, щоб ми могли якісно надавати Вам послугу, ми використовуємо cookies, які зберігаються на Вашому комп’ютері. Натискуючи ПОГОДЖУЮСЬ, Ви підтверджуєте те, що Ви проінформовані про використання cookies на нашому сайті. Вимкнути cookies Ви можете в налаштуваннях свого браузера.