ВИМКНУТИ ЗОБРАЖЕННЯ: ШРИФТ: A A A ТЛО: Ц Ц Ц Ц

Ставищенська селищна рада
Білоцерківського району Київської області --- НОВА АДРЕСА САЙТУ STAV-GROMADA.GOV.UA

МЕНЮ

           Герб

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                                                                                                     

від 10 березня 2021 р.                                   Ставище                                                           № 14

                                                       

Про скликання чергової сьомої сесії
Ставищенської селищної ради
Білоцерківського району
Київської області VIII скликання
 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Ставищенської селищної ради VIIІ скликання скликати чергову сьому сесію Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання 25 березня 2021 року об 11:00 у приміщенні зали засідань за адресою: смт Ставище, вул. Сергія Цимбала, буд. 35/1 з наступним порядком денним:

 1. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради від 04.12.2021 № 11 «Про утворення виконавчого комітету селищної ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу» ( доп. Бандура Р.В., керуючий справами виконкому)
 2. Про внесення змін до Положення про старосту Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області» ( доп. Бандура Р.В., керуючий справами виконкому)
 3. Про внесення змін до Положення про юридичний відділ Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., начальник юридичного відділу Ставищенської селищної ради)
 4. Про затвердження Положення про сектор містобудування та архітектури Ставищенської селищної ради ( доп. Якубівський С.М, завідувач сектору містобудування та архітектури виконавчого комітету Ставищенської селищної ради)
 5. Про внесення змін до Ставищенської селищної комплексної програми «Турбота» на 2021-2023 рр.» ( доп. Даценко О.І., начальник відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Ставищенської селищної ради)
 6. Про затвердження Ставищенської селищної Програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на 2021 - 2023 роки ( доп. Даценко О.І., начальник відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Ставищенської селищної ради)
 7. Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами ( доп. Куліджанов В.В., начальник відділу житлово-комунального господарства, комунального майна, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Ставищенської селищної ради)
 8. Про визначення уповноважених осіб з організації та проведення процедур електронних закупівель та затвердження Положення про уповноважених осіб з організації та проведення процедур електронних закупівель у Ставищенській селищній раді ( доп. Данилішина Л.М., начальник відділу фінансово-господарської діяльності та бухгалтерського обліку і звітності, головний бухгалтер селищної ради)
 9. Про затвердження звіту щодо виконання бюджету Ставищенської селищної ради за 2020 рік ( доп. Данилішина Л.М., начальник відділу фінансово-господарської діяльності та бухгалтерського обліку і звітності, головний бухгалтер селищної ради)
 10. Про затвердження звіту щодо виконання програм Ставищенської селищної ради за 2020 рік ( доп. Данилішина Л.М., начальник відділу фінансово-господарської діяльності та бухгалтерського обліку і звітності, головний бухгалтер селищної ради)
 11. Про внесення змін до бюджету Ставищенської селищної територіальної громади на 2021 рік ( доп. Бандура Л.М., начальник фінансового відділу Ставищенської селищної ради)
 12. Про прийняття майна зі спільної комунальної власності територіальних громад Білоцерківського району до комунальної власності Ставищенської селищної територіальної громади ( доп. Бандура Р.В., керуючий справами виконкому)
 13. Про передачу обʼєктів нерухомості субʼєктам господарювання на праві оперативного управління та господарського відання ( доп. Паланський В.М., інспектор з розвитку територій відділу ЖКГ, комунального майна, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту)
 14. Про передачу Таращанському відділенню АТ «Київоблгаз» у користування газових мереж, обʼєктів та споруд на них, розташованих на території смт Ставище Білоцерківського району Київської області ( доп. Василюк В.М., головний спеціаліст юридичного відділу Ставищенської селищної ради)
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у спільну сумісну власність громадянам Харченко В.О., Харченку М.С., Заруцькій Т.С., Свиридюк Л.С. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Дорошенку В.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Бондаренку В.І. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Бондаренко Н.М. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Бондаренко Н.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Москаленку В.В для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Матвієнко Г.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 22. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Волковій Т.П. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у спільну сумісну власність громадянам Волковій Т.П., Бондарчук Я.В., Воробей А.В., Ткаченко Г.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Момот О.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 25. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Галич Л.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Федіву В.Я. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Насіловській О.С. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Кизимі М.Я. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Кизимі М.Я. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 30. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пушою О.М. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 31. Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Мерзлюк П.І. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 32. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гуртовенку Р.В. для будівництва індивідуального гаража ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Нагаївській К.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Нагаївській К.В. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Черняхівському М.Г. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Залітку П.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 37. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр. Небесному Ю.П. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 38. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Лісовській О.Ю. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 39. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр. Семенюку В.Ф. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 40. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди гр. Устенку А.С. для обслуговування нежитлової будівлі ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства ( Матвієнко) (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (Фесенко) (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 43. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Поліщуку А.Ф. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 44. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Касян В.В. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 45. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гринюк Л.С. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 46. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Асєєву В.В. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Богдан Н.А. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 48. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Галянт Л.В для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Казміренко Г.О для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 50. Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Капелістому В.Р для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Ліснічук М.Ф для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Ліснічук М.Ф для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Онищенко Н.А. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 54. Про внесення змін до рішення сесії Ставищенської селищної ради восьмого скликання від 15.01.2021 року № 118 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства» (Комишнюк Т. В., Денисенко Д. О. та Мариненко О.І.) (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 55. Про внесення змін до рішення сесії Ставищенської селищної ради восьмого скликання від 15.01.2021 року № 119 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства» (Кулик Л.П., Комахи В.Л., Чорна Ю.П., Бублій О.С.) ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Сидорець І.А. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 57. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сидорець І.А. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Тропотязі В.І для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 59. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Хоменко Г.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 60. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Хоменко Г.П. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 61. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки ФОП Бондарю Ігорю Леонідовичу ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 62. Про відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «УКРТАУЕР» для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій на території с. Василиха Білоцерківського району Київської області ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 63. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шостак Н.О. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
 64. Різне

Селищний голова                                                           Леонід ДЖУЖИК

 

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

Про затвердження звіту щодо виконання програм

Про визначення уповноважених осіб з організації та проведення процедур електронних закупівель

Про внесення змін до положення про старосту

Про внесення змін до Положення про юридичний відділ

Про внесення змін до Ставищенської селищної комплексної програми «Турбота» на 2021-2023 роки

Про внесення змін Ставищенської селищної ради від 04.12.2021 №11 Про утворення виконавчого комітету селищної ради

Про завтердження Програми поводження з твердими побутовими відходами

Про затвердження звіту щодо виконання селищного бюджету

Про затвердження Положення про сектор містобудування та архітектури

Про затвердження Ставищенської селищної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд

Про передачу об’єктів нерухомості суб’єктам господарювання

Про прийняття майна зі спільної комунальної власності територіальних громад

Рішення про передачу в ореду газогону

Земельні питання

© 2021 Ставищенська селищна рада Білоцерківського району Київської області --- НОВА АДРЕСА САЙТУ STAV-GROMADA.GOV.UA
Design by Samel
Для того, щоб ми могли якісно надавати Вам послугу, ми використовуємо cookies, які зберігаються на Вашому комп’ютері. Натискуючи ПОГОДЖУЮСЬ, Ви підтверджуєте те, що Ви проінформовані про використання cookies на нашому сайті. Вимкнути cookies Ви можете в налаштуваннях свого браузера.