СТАВИЩЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

Білоцерківського району

Київської  області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від «22»  січня 2021 року                                                                                                                           № 138

 

Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу

та іспиту кандидатів на заміщення вакантних

посад посадових осіб місцевого самоврядування

Ставищенської селищної  ради Білоцерківського

району Київської області

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», з метою врегулювання питання оголошення, скасування та зупинення проведення конкурсу в апараті та виконавчих органах Ставищенської селищної ради:

1. Внести зміни до Порядку проведення конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області, затвердженого розпорядженням Ставищенського селищного голови від 05.01.2021 № 125 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області», а саме:
1.1. Доповнити п.1 розділу ІІ Порядку абзацом 2 наступного змісту:
«У виконавчому органі селищної ради із статусом юридичної особи та чисельністю до 5 штатних одиниць, конкурс на заміщення вакантних посад може проводитись керівником цього органу або конкурсною комісією Ставищенської селищної ради за розпорядженням селищного голови».
1.2. Розділ ІІІ «Оголошення про конкурс» доповнити п. 4 наступного змісту:
«Якщо після прийняття рішення про проведення конкурсу та публікації оголошення стало відомо про скорочення чисельності чи штату працівників, що закріплено рішенням Ставищенської селищної ради , чи якщо основний працівник, на період тривалої відсутності якого оголошувався конкурс, повідомив про намір стати до виконання обов’язків за посадою або з інших поважних причин ( у тому числі з урахування п. 3 цього Розділу), голова може скасувати рішення про проведення конкурсу та внести зміни до оголошення про конкурс і повідомити про це претендентів на посаду, якщо документи вже подано до конкурсної комісії.

2. Перебіг строків щодо оголошеного конкурсу на заміщення вакантних посад не зупиняти.
3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                                                                Л.Джужик